Browary Warszawskie Echo Investment Muzeum Warszawskie
Głosowanie kończy się za
...
dots Sphinx
Napiszmy
wspólną historię

Napisz z nami historię Browarów Warszawskich

Browary Warszawskie zawsze będą ważną częścią historii Warszawy. Dobry smak, nowatorskie podejście i ludzie, którzy je tworzyli są wizytówką tego miejsca. Chcemy, aby kolejne pokolenia również tak je kojarzyły.
Tworząc nowe miejsce postanowiliśmy zachować w nim fragment jego historii. We współpracy z Muzeum Warszawy wybraliśmy 3 propozycje nazw wewnętrznej ulicy w Browarach Warszawskich i chcemy, abyś to Ty zdecydował, jaka historia będzie jej towarzyszyła.

Poznaj historie, które kryją się w każdej nazwie ulicy i wybierz najbliższą Tobie.

Zagłosuj już dziś! Zostaw swój ślad na mapie Warszawy

Zostaw swój ślad na mapie Warszawy
To tu powstanie nowa ulica, która czeka na swoją nazwę.
Wspólnie na pewno wybierzemy najlepszą.
Wolskiej Krachli
Wiesz, że nie zawsze piwo i inne napoje można było kupić w zamkniętej butelce, w ogóle w butelce? Właśnie dlatego wprowadzenie krachli to było coś! To było otwarcie w zupełnie nowym stylu. Dodawało sznytu i świetnie wyglądało na salonach. To co, może warto to uczcić?
Oddaj głos na tę nazwę
Sfinksów Warszawskich
Są owiane taką samą tajemnicą, jak ich mityczny przodek i sekret, którego strzegły. Skąd się wzięły w Browarach Warszawskich? Nie wiadomo. Jedno jest pewne, były obecne prawie od początku i stały się symbolem tego miejsca. Niektórzy mówią, że strzegły tajnej receptury piwa. Może nadal powinny pozostać na straży Browarów Warszawskich?
Oddaj głos na tę nazwę
Haberbuscha i Schielego
Ta historia ukryła się w butelce. Haberbusch i Schiele — ich życie kręciło się właśnie wokół butelek i ich zawartości. Dawali ludziom radość, tworząc piwa i lemoniadę, rewolucjonizując podejście do produkcji i przyjemności.
Oddaj głos na tę nazwę